Představení našeho týmu – Miloš Staněk

28/05/2018
Jak jsem se dostal k realitám 

V mém životě hrála vždy velkou roli náhoda, která mi přinesla do cesty skvělé partnery pro mé podnikání. Když jsem se před šestadvaceti lety setkal s Pavlem Staňkem a založili jsme společnost Potten & Pannen Staněk, vsadili jsme na kvalitu, dokonalou funkčnost a design. Postupně se nám podařilo získat výhradní zastoupení těch nejkvalitnějších značek z Francie, Německa, Švýcarska, Velké Británie a USA. Stali jsme se předním distributorem a prodejcem více než 36 značek, vybudovali síť prodejen v Čechách i na Slovensku a co je nejdůležitější, získali jsme důvěru těch nejnáročnějších klientů.

Od gastronomie až k realitám

Dali jsme profesionálům i nadšeným amatérům dokonalé nástroje, na jejichž kvalitu se mohou spolehnout. Vždy mne bavilo vše osobně testovat, mám rád design a od designu byl už jen krok k architektuře a realitám.

Krátce po třicítce jsem začal hledat místo, kde bych mohl s rodinou trávit víkendy. Brouzdal jsem desítky hodin na internetu, jezdil krajinou a nakonec se moje vize zhmotnily v Hradíšťku u Žeretic v bílou budovu staré školy přímo naproti kostelu. Místo s úžasným geniem loci jsem si zamiloval a během tří let se ze zchátralé budovy stal můj druhý domov a úchvatné místo, které oslovilo kromě řady mých přátel i filmaře a fotografy.

Vzniklo zde mnoho dílů kulinářských pořadů, mezi něž patří například i kuchařská show Zdeňka Pohlreicha, příběh staré školy se objevil v několika magazínech o bydlení, což mne inspirovalo k tomu, začít se věnovat realitám profesionálně.

Osobní přístup a dokonalý servis

Díky druhé osudové náhodě, což bylo setkání s Michaelou Peleškovou, jejíž osobní přístup k realitám je mi velmi blízký, jsem měl možnost realizovat svou vizi společnosti, která klientům dokáže nabídnout kromě dokonalého servisu a unikátních nemovitostí vždy něco navíc. Naše filozofie stojí na důvěře a hledání té nejlepší cesty.

Širokou nabídku služeb na míru doplňuje Denisa Prášilová, zkušená interiérová architektka, která v každé nemovitosti umí objevit její skrytý potenciál. Dokázali jsme tak vytvořit silný tým, který plní vaše sny o bydlení.
Kontaktujte nás
„I sen se realitou může stát...”

x