Jakub a jeho cesta k realitám

08/04/2019
Vlastní investice mě naučily rozumět trhu

Jako bývalý dlouholetý zaměstnanec společnosti Toyota jsem zvyklý na poskytování vysokého standardu klientských služeb. A právě tuto zkušenost se snažím přenášet do své práce realitního makléře. Kladu důraz na skvělou znalost nemovitostí a lokalit, ve kterých se nacházejí. Baví mě jednat s lidmi, vyjednávat a uzavírat obchod, který je pro obě strany výhodný a dává smysl.

Narodil jsem se v Praze, celý život žiji v Praze, dlouhodobě se o realitní trh v Praze zajímám. Za svou největší přednost považuji schopnost odhalit potenciál nemovitosti v kontextu vývoje trhu a vyhodnotit její základní ekonomickou stránku, včetně investiční návratnosti. Díky tomu dokážu při prodeji nemovitosti navrhnout ten správný prodejní příběh, na kterém by celá realitní transakce měla být postavena.

Tuto schopnost jsem získal prostřednictvím osobních zkušeností s vlastními realitními transakcemi, včetně nejrůznějších stavebních rekonstrukcí, kdy mě zajímá, jak hledisko životní stylu a designu, tak ekonomická návratnost konkrétních projektů. Každý rok realizuji jednu či dvě vlastní realitní investice – tj. koupím, zrekonstruuji, pronajímám, případně prodávám.

Z minulosti mám z pohledu klienta osobní zkušenost s prací pražských realitních makléřů a jsem přesvědčen, že v Praze je stále prostor dělat realitní byznis lépe a kvalitněji. Za důležité považuji budování vzájemné důvěry s klienty na bázi referencí tak, aby po skončení realitní transakce byl klient přesvědčen o reálném přínosu mé práce realitního odborníka a rád mě doporučil svým známým.

 

Hlavní specializace

Zaměřuji se především na prodej a pronájem nemovitostí v rezidenčních oblastech Prahy 1, 2, 3 a 10, tedy v lokalitách, které osobně sám velmi dobře znám.
Kontaktujte nás
„I sen se realitou může stát...”

x